Kontakta oss

0771 – 20 10 10
info@vrev.se
Trefasgatan 1
721 30 , Västerås

Personal

Jesper Lejdström
Auktoriserad revisor / VD
jesper.lejdstrom@vrev.se
070 - 165 80 22
Helena Andersson
Auktoriserad revisor
helena.andersson@vrev.se
070 - 165 80 34
Jörgen Sivertsson
Auktoriserad revisor
jorgen.sivertsson@vrev.se
073 - 712 64 04
Adam Botvidsson
Revisor
adam.botvidsson@vrev.se
070 - 168 80 38
Hanna Magnét
Auktoriserad redovisningskonsult
hanna.magnet@vrev.se
070 - 268 77 62
Maria Ahlqvist
Auktoriserad redovisningskonsult / Lönekonsult
maria.ahlqvist@vrev.se
070 - 777 24 49
Linda Zakrisson
Redovisningskonsult
linda.zakrisson@vrev.se
076 - 475 07 40
Jakob Holmer
Redovisningskonsult
jakob.holmer@vrev.se
076 - 475 17 77
Mikaela Mört
Redovisningskonsult
mikaela.mort@vrev.se
076 - 475 07 42
Bruna Rusin
Lönekonsult
bruna.rusin@vrev.se
076 - 475 07 43

Vill du bli uppringd?

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig så fort vi får möjlighet.

Tack för ditt meddelande, vi hör av oss!
Något gick fel, vänligen prova igen.

Vanliga frågor

Vad är skillnaden på revisor och redovisningskonsult?
När behöver mitt bolag en revisor?
Vilka bokföringsprogram använder ni?
Behöver du hjälp med någon ekonomitjänst? Kontakta oss så tittar vi på en lösning som passar dig.